Новини
Коли розпочинається прийом документів для зарахування дитини до 1 класу на 2025/2026 н.р.?
Прийом заяв розпочнеться з 03.03.2025 р. до 30.05.2025 р.
Як можна отримати консультацію?
Консультації надає заступник директора з навчально-виховної роботи Марутяк Л.І.
0991737800
В який час варто прийти?
Надати документи для зарахування або отримати консультацію з питань зарахування можна щоденно з 8.30 до 17.00
Який пакет документів необхідний для зарахування до 1 класу?
заява (заповнюється у закладі освіти);
копія свідоцтва про народження дитини (з пред'явленням оригіналів зазначених документів);
медична довідка форми 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
витяг з реєстру територіальної громади;
копії документів, що підтверджують право на пільги (з пред'явленням оригіналів зазначених документів).
Для організації інклюзивного освітнього простору для дітей із особливими освітніми потребами до заяви додається висновок про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (висновок ІРЦ).
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. В рамках Всеукраїнської програми підтримки ментального здоров’я «Ти як?» в Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів протягом січня практичним психологом та асистентами вчителів було проведено низку заходів, спрямованих на підтримку ментального здоров’я учнів. Основні напрями роботи включали:
1. Впровадження практичних вправ для учнів, спрямованих на ефективне подолання стресу, контроль емоцій та налаштування на навчання: психологічна хвилинка "Емоції", "Гімнастика по колу" (1-4 класи); антистресові розмальовки (діти ООП).
2. Консультування старшокласників (8–11 класи) з питань запобігання суїцидальній поведінці, а також виявлення й попередження випадків самогубств та самоушкоджень - години спілкування (8-11 класи).
3. Допомога дітям в умовах воєнного стану (5–7 класи) через індивідуальну підтримку та адаптаційні програми ( за потребою, здобувачі освіти та вчителі).
4. Коло підтримки «Як ти?» для учнів 6 класу, спрямоване на підвищення рівня обізнаності щодо важливості психічного здоров’я.
5. Вернісаж «Здоров’я очима дітей» (1-4 класи), де учні змогли творчо виразити своє бачення здорового способу життя.
6. Тренінг «Навчаємося жити без агресії» (5-7 класи), спрямований на розвиток навичок ненасильницької комунікації та емоційного самоконтролю.
В умовах сьогодення проведення заходів з ментального здоров’я необхідні, адже вони сприяють формуванню у дітей психологічної стійкості, розширюють знання учасників освітнього процесу про стрес, покращують їх психоемоційний стан та вивчають нові стратегії поведінки для збереження ментального здоровʼя, усвідомлення важливості турботи про себе.
День Соборності - це нагадування про те, що сила нашої держави - в єдності нашого народу та неподільності українських земель. У Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів цей день традиційно проходить урочисто, наповнюючи серця учнів та вчителів гордістю за свою країну.
Цьогоріч у закладі було проведено низку заходів, спрямованих на виховання патріотизму та усвідомлення значущості єдності.
День Соборності в школі став ще одним нагадуванням про те, як важливо берегти і цінувати єдність нашої країни, навіть у найскладніші часи.
Пам’ятайте, що кожен із нас – важлива частина цієї єдності.
Вітаємо з Днем Соборності! Нехай цей день надихає нас на нові перемоги.
20 січня здобувачі освіти Старобросковецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучилися до відзначення 10-ої річниця вшанування захисників Донецького аеропорту. З метою військово-патріотичного виховання, вшанування подвигу військовослужбовців, добровольців та волонтерів, які обороняли Донецький аеропорт від російського агресора в закладі відбулися заходи присвячені пам'яті загиблих Героїв, серед яких є учень та вчитель нашого закладу Чікал Ю.Д., який приймав участь в обороні аеропорту та в 2016 році нагороджений був нагрудним знаком «За оборону Луганського аеропорту» (посмертно). Окрім того, в цей день ми згадали всіх тих, хто віддав своє життя за незалежність України та подякували тим, хто продовжує захищати нашу країну. Ваша мужність та героїзм - приклад і наша гордість.
У 7 класі було проведено годину спілкування «Міжнародний день прав людини», який відзначається щороку 10 грудня. Під час якої було ознайомлення учнів із основними правами та обов’язками людини, їхнім значенням у сучасному світі та важливістю дотримання прав людини у повсякденному житті.
Учні разом із класним керівником обговорили основні права людини (право на життя, освіту, свободу слова, захист від дискримінації тощо). Для залучення школярів було проведено гру «Вгадай право», під час якої учні аналізували ситуації та визначали, яке право було порушене.
У Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів організовано урочисту лінійку пам’яті «14 грудня День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС», під час якої вчителі та учні вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання. Саме 14 грудня завершилося будівництво саркофага над четвертим енергоблоком ЧАЕС, що стало важливим кроком у мінімізації наслідків аварії. Завдяки мужності, самопожертві та професіоналізму ліквідаторів вдалося врятувати мільйони життів і запобігти ще більш масштабним наслідкам катастрофи.
Класними керівниками проведені години спілкування: «В пам’ять про ліквідаторів аварії ЧАЕС» (5 клас Колодзій А.А.), «ЧорнобильТочка часу» (7 клас Кордубан О.К.), де вчителі розповіли про причини, наслідки Чорнобильської катастрофи та важливість внеску ліквідаторів.
Трудове навчання-це предмет, який спрямований на розвиток практичних навичок, творчих здібностей та підготовку учнів до самостійного життя і праці.
У рамках тижня трудового навчання, окремі учні нашої школи створили тематичні композиції та прийняли участь у обласних конкурсах, а зокрема це Кобилянський Владислав учень 7 класу, "Про що розповів осінній листочок", Малованюк Ангеліна учениця 10 класу "Новорічна композиція", Ілінчук Георгій учень 10 класу "Український сувенір".
Окрім того, роведений конкурс на кращу паперову сніжинку, переможцями стали учні 7 класу Маніліч Яна, Кобилянський Владислав та Вельничук Ксенія. Для учнів 5-11класів був проведений майстер-клас "Новорічна іграшка із фоамірану". Тільки працюючи можна розвивати самостійність і відповідальність, проявляти креативність та поважати працю інших. Навіть найпростіші речі створені власними руками можуть стати шедевром якщо вкласти в них свою душу.
15 січня 2025 року Старобросковецький ЗЗСО І-ІІІ ступенів долучився до квесту-марафону «Захищаємо дітей разом!». Учасники якого проходили тематичні станції, які розкривали питання захисту прав дитини, зокрема, як діяти в разі небезпеки чи порушення прав, а саме квест включав 6 станцій:
1. Станція «Я маю право».
Педагог-організатор Кордубан О.К.. ознайомила учнів 5-11 класів з основними положеннями та статтями Конвенції ООН про права дитини, розігрувались ситуації, в яких їх порушували. Окрім того, розгадували ребуси та кросворд, в якому було зашифровано назви заходів з охорони здоров’я дітей в Україні.
Учні 1 - 4 класів були залучені у Станції "Я маю право", де класні керівники 1 класу Євгенія Вікторівна та 4 класу Клавдія Петрівна, проводили з початківцями відгадування ребусів, відповідно до назв станцій. А Маніліч Ж. С.-класний керівник 3 класу повторили з учнями права дітей та обговорила ситуації по картинках з казок про порушення прав дітей.
2. Станція «Безпечний інтернет».
Вчитель інформатики Марутяк Л.І., класні керівники 9 класу – Пергул О.Д. та 11 класу – Керстинюк А.Т., продовжили квест-марафон на 2 станції та ознайомилися з правилами безпечного користування Інтернетом, захисту від кібербулінгу, вчилися виявляти небезпеки на фейкових вебсторінках.. Навчання дітей розпізнавати фейкові небезпеки на вебсторінках — це важливий елемент цифрової грамотності, адже це допоможе дітям не лише уникнути фейків, але й стати відповідальними користувачами цифрового простору.
3. Станція «Стоп насильству».
ЗВР Ольга ПЕРГУЛ подала старт квесту-марафону на 3 станції, де нагадала учням 9-11 класів про види насильства, ознаки небезпеки та як звертатися по допомогу. Здобувачі освіти із зацікавленістю здійснювали розбір реальних кейсів "Що робити, якщо...?" Дана активність дозволила учням не лише отримати інформацію, але й практично відпрацювати навички виявлення та протидії насильству; допомогла на практиці відчути, як важливо вчасно реагувати та вчиняти правильні моделі поведінки у складних ситуаціях.
4. Станція «Захисти себе»
Учні 2 та 5-11 класів були залучені у проходженні даної станції. Беднарська М.Л. з учнями 2 класу провела бесіду " Вчимося захищатися від небезпеки", метою якої стало поглиблення знань учнів щодо надзвичайних ситуацій природного, соціально-політичного спрямування, причин їх виникнення, ознайомила дітей з правилами поведінки під час надзвичайних ситуацій та способами захисту. Класний керівник 5 класу Колодзій А.А. із учнями 5-11 класів, розглянули правила поведінки в небезпечних ситуаціях, провели рольові ігри з моделями дій у разі викрадення чи погроз.
5. Станція «Довіра та підтримка»
Класний керівник 8 класу Прунь О.А., розповіла учням про гарячі лінії, центри підтримки дітей і молоді, створили постера «Куди звертатися за допомогою».
6. Станція «Діти й мир: Запобігаємо участі у збройних конфліктах»
Вчитель історії Керстинюк А.Т. провів бесіду на тему «Залучення дітей до участі у збройних конфліктах: кримінально-правовий і кримінологічний аспекти», де учні 7-11 класів мали змогу переглянути та обговорити презентацію. Під час якої було порушено питання як запобігти вербуванню та не стати жертвою вербувальників, використанню, участі дітей у бойових діях та збройних конфліктах, запобігання грубим правопорушенням проти дітей та їх захисту.
Заходи пройшли цікаво та пізнавально, діти отримали великий досвід як вберегтись від небезпеки.
20 грудня 2024 року здобувачі нашого закладу взяли участь у обласній Гімназіаді з тенісу настільного серед учнів закладів загальної середньої освіти у м. Чернівці Чернівецькому багатопрофільному ліцеї № 4 серед територіальних громад області та посіли 18 місце. Для учнів закладу участь в змаганнях стала доброю мотивацією до занять фізичною культурою та спортом.
У закладі проведено низку заходів, спрямованих на підтримку ментального здоров’я учнів. Організатором виступив практичний психолог закладу. Основні напрями роботи включали:
- впровадження практичних вправ для учнів, спрямованих на ефективне подолання стресу, контроль емоцій та налаштування на навчання;
- консультування старшокласників (8–11 класи) з питань запобігання суїцидальній поведінці, а також виявлення й попередження випадків самогубств та самоушкоджень;
- допомога дітям в умовах воєнного стану (5–7 класи) через індивідуальну підтримку та адаптаційні програми;
-"Коло підтримки «Як ти?» для учнів 6 класу, спрямоване на підвищення рівня обізнаності щодо важливості психічного здоров’я;
- вернісаж «Здоров’я очима дітей», де учні змогли творчо виразити своє бачення здорового способу житт;
- тренінг «Навчаємося жити без агресії», спрямований на розвиток навичок ненасильницької комунікації та емоційного самоконтролю.
Ці заходи сприяють формуванню у дітей психологічної стійкості та усвідомлення важливості турботи про ментальне здоров’я в сучасних умовах.
День української хустки –це свято, яке покликане вшановувати важливий елемент національного костюма, що є символом української жіночої краси, мудрості та
традицій.
Цей день вчить шанувати своє коріння, пишатися багатством української культури та відчувати себе частиною великої нації.
Хай українська хустка завжди буде символом краси, сили й єдності нашого народу!
Збережімо наші традиції, адже в них – наша душа!
22 листопада 2024 року шкільним бібліотекарем - Прунь Ю. Д.,спільно з Бульбук Л. Є. та Козак К. М. була проведена лінійка пам'яті "Тихо свічка мерехтить свіча... На долоні зерничко лежить...", на якій згадали одну з найболючіших сторінок історії України – Голодомор 1932–1933 років. Це був штучно створений голод , який став знаряддям знищення українського народу.
Ми повинні пам’ятати ці події, щоб не допустити їх повторення в майбутньому. Згадуючи жертв Голодомору, ми віддаємо шану їхній мужності та силі духу.
Запалімо свічку пам’яті вдома разом із родиною. Нехай світло цієї свічки стане символом нашої пам’яті про минуле.
День Святого Миколая – одне з найбільш очікуваних та радісних свят для дітей. Вони з нетерпінням чекають цього дня, адже він дарує не лише подарунки, а й відчуття казки та справжньої магії. Це чудова можливість подарувати дітям радість, відчуття турботи та підтримки. Свято, яке традиційно організовують для учнів 1-4 класів, завжди приносить море позитивних емоцій. Враження, які залишаються після таких свят, безцінні. І, звичайно ж, радість дітей досягає свого піку, коли вони отримують гостинці від Святого Миколая. Такий день дарує не лише свято, а й надію на майбутнє, об’єднуючи нас усіх у прагненні до миру та Перемоги!
06 грудня 2024 року в Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття кімнати пам'яті Героїв , які віддали своє життя за нашу свободу та незалежності. Це важлива подія, яка має глибокий сенс для кожного з нас.
Кожен куточок цієї кімнати наповнених історією, які нагадують нам про невимовний біль втрат та безмежну вдячність за їхній подвиг.
Ми будемо завжди пам'ятати їхні імена, бо саме завдяки їм ми маємо право на мирне та вільне життя. Ця кімната пам'яті стане не лише місцем для згадки про Героїв, але й місцем, де виховуватимемо молоде покоління в дусі патріотизму, мужності та відповідальності за наше спільне майбутнє.
Вічна слава і пам'ять Героям!
6 грудня 2024 року в Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів відбулося урочисте відкриття меморіальних дощок, присвячених Героям України, випускникам нашого закладу - Адамовичу Олексію, Тарновецькому Іллі та Іліці Дмитру, які загинули на сході України, захищаючи рідну землю.
Під час урочистої церемонії були присутні представники влади Кам'янської та Сторожинецької ТГ, рідні, друзі, вчителі та учні школи, земляки та жителі громад. Всі присутні на заході мали можливість віддати останню шану Героям, які віддали своє життя за майбутнє України. Зі словами вдячності до рідних звернулися: - директор закладу Іліка Валенитина Іванівна;
- староста с. Старі Бросківці Прунь Ілля Михайлович;
- заступник голови Сторожинецької міської ради Гринчук Віталій Васильович;
- секретар Сторожинецької міської ради Бойчук Дмитро Олексійович;
- колишній староста с.Нові Бросківці Малованюк Іван Дмитрович.
Почесне право відкриття меморіальних дощок було надано рідним Захисників. Цей момент став особливо зворушливим. Продовження урочистої церемонії було наповнене атмосферою глибокої пошани та вдячності.
Учасники заходу вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання, поклали квіти, а учні школи запалили свічі пам'яті.
В кінці урочистостей присутні всі ще раз висловили слова вдячності родинам загиблих, а також усім воїнам, які продовжують захищати нашу державу, та пообіцяли не забувати їхній подвиг.
Пам'ять про Героїв буде жити вічно в серцях нащадків, і цей день став символом нескінченної вдячності за їхню мужність та героїзм.
Толерантність – це ключ до миру та взаєморозуміння. День толерантності нагадує, що дружба, взаємоповага та підтримка можуть подолати будь-які бар’єри.
У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками освітнього процесу з 11листопада по 15 листопада 2024 року у Старобросковецькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів проходив Кольоровий тиждень толерантності, який був наповнений цікавими та змістовними заходами.
Кольоровий тиждень пройшов успішно, об’єднавши шкільну спільноту навколо важливих цінностей і сприяючи створенню атмосфери взаємоповаги та доброзичливост
21 листопада у закладі було проведено виховний захід, присвячений Дню Гідності та Свободи, підготовлений заступником директора з виховної роботи Пергул О.Д. Це особливий день, який нагадує нам про важливість цінностей свободи, патріотизму та гідності у житті кожного українця.
Загалом, цей захід став важливим нагадуванням, що 1000 днів війни — це не лише важкі випробування, а й перемоги, зміцнення національної ідентичності та рішучість у прагненні до миру та свободи.
Дякуємо всім учасникам за активну участь та щирі емоції! Нехай дух гідності та свободи завжди живе у наших серцях і надихає нас на добрі справи для нашої країни.
1000 днів нації з великим серцем
1000 днів очікувань та сподівань
1000 днів світла в темні часи
1000 днів спротиву, люті та болю
1000 днів надії
З метою вшанування важливої дати — 1000 днів від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, сьогодні у закладі організовано години спілкування, бесіди, круглі столи та виставку тематичних малюнків «1000 днів спротиву – 10 років.
Дякуємо за кожен новий день Захисникам України!
Разом до Перемоги!
Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя. Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. З метою підвищення рівня обізнаності щодо проблем психічного здоров’я, забезпечення психологічної складової організації освітнього середовища, створення умов, що сприятимуть розвитку особистості кожної дитини, збереженню здоров’я та формуванню готовності до самостійного життя у закладі було проведено низку заходів практичним психологом. Під час яких діти мали можливість навчитися розпізнавати свої емоції та знаходити способи їх опанувати, справлятися з емоційними та стресовими ситуаціями.
Свято осені в дошкільній різновіковій групі — це незабутня подія, яка наповнена яскравими барвами, радісними моментами та пізнавальними іграми. Сьогодні в дошкільній різновіковій групі відбулося справжнє осіннє свято, на якому малюки мали змогу насолодитися атмосферою цієї пори року. Вихователі підготували для дітей захоплюючу програму. Особливу атмосферу створювало і смачне пригощання, яке стало невід'ємною частиною святкової програми та додало ще більше радості. Це також стало чудовою нагодою для батьків бачити, як їхні діти ростуть, вчаться і отримують нові враження від спільної діяльності. Всі разом вони пережили незабутні моменти, які зробили цей день особливим.